Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Dawid Komandzik KS Pogoń Ruda Śląska 11 256 23.27
2. Tomasz Bzdyra GKS Tychy II 14 244 17.43
3. Jarosław Krawiec MCKS Czeladź 12 218 18.17
4. Michał Bożomański NACOMI Cieszyn 12 200 16.67
5. Bartłomiej Szady NACOMI Cieszyn 12 187 15.58
6. Michał Kuboszek MCKS Czeladź 12 171 14.25
7. Artur Ziaja GKS Tychy II 14 166 11.86
8. Jakub Kucharski UKS MOSM Bytom 9 154 17.11
9. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 8 154 19.25
10. Miłosz Żebrowski NACOMI Cieszyn 12 150 12.50
11. Jakub Maroń KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice 11 144 13.09
12. Michał Paluch KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice 15 140 9.33
13. Igor Wiliński KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice 10 138 13.80
14. Michał Chudzik KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice 15 137 9.13
15. Artur Sapiński MCKS Czeladź 12 135 11.25
16. Maciej Surzycki NACOMI Cieszyn 11 128 11.64
17. Marcel Mroczek KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice 15 127 8.47
18. Ignacy Jakacki GKS Tychy II 14 127 9.07
19. Jakub Chorążak KS Pogoń Ruda Śląska 11 122 11.09
20. Dawid Orłowski UKS MOSM Bytom 9 120 13.33
21. Mateusz Respondek KS Pogoń Ruda Śląska 12 119 9.92
22. Rafał Serwański UKS MOSM Bytom 6 112 18.67
23. Łukasz Polakowski GKS Tychy II 14 110 7.86
24. Filip Kałuża KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 10 108 10.80
25. Rafał Palacz KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice 13 105 8.08
26. Maciej Balcerzak KS Pogoń Ruda Śląska 6 103 17.17
27. Rafał Sebrala KS Pogoń Ruda Śląska 12 99 8.25
28. Kuba Piśla KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice 7 99 14.14
29. Maksymilian Duda KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice 9 98 10.89
30. Kacper Szczepanek GKS Tychy II 10 97 9.70
31. Filip Wspaniały GKS Tychy II 10 91 9.10
32. Marcin Wiśniewski MCKS Czeladź 12 88 7.33
33. Łukasz Rotyński KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice 14 81 5.79
34. Artur Danielak GKS Tychy II 14 81 5.79
35. Mikołaj Klimontowicz GKS Tychy II 8 75 9.38
36. Tomasz Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 12 75 6.25
37. Krzysztof Kempa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice 9 74 8.22
38. Łukasz Łośko NACOMI Cieszyn 9 74 8.22
39. Amadeusz Materowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice 9 68 7.56
40. Krzysztof Machała GKS Tychy II 11 66 6.00
41. Szymon Jabłoński UKS MOSM Bytom 10 63 6.30
42. Patryk Karaś MCKS Czeladź 9 59 6.56
43. Artur Donerstag MCKS Czeladź 7 59 8.43
44. Damian Krawczyk MCKS Czeladź 11 57 5.18
45. Fabian Gancarz KS Pogoń Ruda Śląska 8 57 7.13
46. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 10 57 5.70
47. Patryk Zapert UKS MOSM Bytom 6 53 8.83
48. Paweł Gierlotka GKS Tychy II 14 52 3.71
49. Grzegorz Rosiński MCKS Czeladź 12 52 4.33
50. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 9 51 5.67
51. Jonatan Najman MCKS Czeladź 8 48 6.00
52. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 10 47 4.70
53. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 7 47 6.71
54. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom 10 45 4.50
55. Mateusz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice 8 42 5.25
56. Tomasz Nogalski KS Start Meble Dobrodzień 3 40 13.33
57. Michał Cieśla KS Start Meble Dobrodzień 3 40 13.33
58. Jakub Pietrzak NACOMI Cieszyn 11 40 3.64
59. Łukasz Zarzycki MCKS Czeladź 12 39 3.25
60. Rafał Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 3 38 9.50
61. Krzysztof Kurdzieko LZS ALDOM TURAWA 2 37 18.50
62. Marek Dragon UKS MOSM Bytom 12 36 3.00
63. Maksymilian Siwik KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice 9 35 3.89
64. Maciej Kaczmarek KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice 10 35 3.50
65. Łukasz Bąk KS Start Meble Dobrodzień 2 33 16.50
66. Dominik Malak NACOMI Cieszyn 10 32 3.20
67. Piotr Adamus KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice 9 29 3.22
68. Bartłomiej Światowski KS Pogoń Ruda Śląska 10 29 2.90
69. Antoni Viscardi GKS Tychy II 12 28 2.33
70. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 10 28 2.80
71. Paweł Christ KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice 8 27 3.38
72. Paweł Szafraniec KS Start Meble Dobrodzień 3 23 7.67
73. Kacper Trzaska MCKS Czeladź 11 21 1.91
74. Hamdi Ben Mohamed NACOMI Cieszyn 8 20 2.50
75. Michał Zięcina KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice 10 19 1.90
76. Oliwier Rak KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice 8 17 2.13
77. Patryk Mertus GKS Tychy II 10 16 1.60
78. Kacper Borus NACOMI Cieszyn 9 16 1.78
79. Robert Grabowski LZS ALDOM TURAWA 2 14 7.00
80. Jakub Garbecki KS Pogoń Ruda Śląska 8 14 1.75
81. Andrzej Szymczak LZS ALDOM TURAWA 2 13 6.50
82. Oliwier Kliniewski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice 6 11 1.83
83. Patryk Mruczyński KS Start Meble Dobrodzień 3 11 3.67
84. Mariusz Rybka KS Start Meble Dobrodzień 3 8 2.67
85. Dominik Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 2 8 4.00
86. Przemysław Stańczyk LZS ALDOM TURAWA 2 7 3.50
87. Michał Szlichta KS Start Meble Dobrodzień 3 6 2.00
88. Borys Macura NACOMI Cieszyn 9 5 0.56
89. Adam Komandzik KS Pogoń Ruda Śląska 7 5 0.71
90. Sławomir Genda LZS ALDOM TURAWA 2 5 2.50
91. Adam Walenciak KS Pogoń Ruda Śląska 6 5 0.83
92. Jacek Kościelewski LZS ALDOM TURAWA 2 3 1.50
93. Kajetan Korniak LZS ALDOM TURAWA 2 2 1.00
94. Mateusz Nowicki MCKS Czeladź 10 2 0.20
95. Dominik Rak KS Start Meble Dobrodzień 3 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL